Ураган знеструмив атомний реактор в США

В районі АЕС "Калверт Кліфс" в штаті Меріленд оголошено початковий рівень тривоги, однак загрози для людей немає.

Потужний ураган "Айрін", що накрив східне узбережжя США, знеструмив один з реакторів на АЕС "Калверт Кліфс" в штаті Меріленд.

Вочевидь, причиною зупинки реактора стало пошкодження трансформатора шматком алюмінію, зірваним ураганним вітром з одного з будинків.

УРАГАН "АЙРІН" НАКРИВ НЬЮ-ЙОРК

За словами представників компанії, ситуація тримається під контролем, в районі АЕС оголошено початковий рівень тривоги.

Проблема в першому енергоблоці відноситься до розряду "нестандартних подій" і класифікується як найменший з чотирьох рівнів небезпеки. Загрози життю та здоров'ю співробітників станції та мешканців прилеглих районів немає.

Другий енергоблок станції, як заявив прес-секретар АЕС Марк Салліван, працює на повну потужність.

Раніше про рішення знизити навантаження на реактори оголосили кілька АЕС на східному узбережжі. Зокрема, єдиний реактор з міркувань безпеки відключили на АЕС "Ойстер Крик" у Нью-Джерсі.

За словами представників енергетичних компаній, зниження навантаження на реактори дозволить в більш короткі терміни негайно зупинити всі реактори в разі надзвичайної ситуації.

Зараз на східному узбережжі США в результаті негоди без електрики залишаються більше мільйона людей. Жертвами негоди стали щонайменше десять людей. Ураган накрив Нью-Йорк, де скасовані тисячі авіарейсів, зупинено громадський транспорт. Багато підприємств були заздалегідь знеструмлені, аби уникнути короткого замикання.

Читайте також:

Ураган накрив Нью-Йорк, жертвами стихії в США стали 10 людей

Ураган "Айрін" досяг США: вулиці затоплені, електрики немає

Один з головних символів США тріснув

Землетрус пошкодив Національний собор у Вашингтоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: