Уряд Японії в повному складі пішов у відставку

Уряд Японії на чолі з прем’єр-міністром у повному складі пішов у відставку. Новим прем’єром стане Йосіхіко Ноду.

Уряд Японії на чолі з прем'єр-міністром Наото Каном у вівторок. 30 серпня, у повному складі пішов у відставку.

У найближчі години парламент Японії затвердить на посаді прем'єр-міністра Йосіхіко Ноду - нового лідера правлячої Демократичної партії. Нода стане шостим главою кабінету міністрів Японії за останні п'ять років.

Питання про можливу відставку Наото Кана почало обговорюватися в березні 2011 року, коли уряд піддався різкій критиці за дії щодо ліквації наслідків землетрусу і цунамі.

На початку червня Наото Кан уникнув вотуму недовіри, на винесенні якого наполягала парламентська опозиція, проте рейтинг його популярності неухильно знижувався.

10 серпня Наото Кан заявив, що подасть у відставку після того, як парламент країни ухвалить два законопроекти - про поновлювані джерелах енергії і про випуск державних облігацій.

26 серпня обидва законопроекти були прийняті парламентом, і Кан оголосив про відхід у відставку з поста лідера Демократичної партії.

Пост прем'єра він обіцяв залишити після того, як його соратники по партії оберуть нового лідера. 29 серпня новим главою правлячої партії став Йосіхіко Ноду, що займав в той момент пост міністра фінансів.

Читайте також:

Перший етап ліквідації аварії на "Фукусімі" виконано

Більшість японців виступає за відставку прем’єра

Необережні висловлювання відправили японського міністра у відставку

В Японії вперше після землетрусу 11 березня запустили ядерний реактор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: