В Естонії готують партизанів, здатних зупинити російські танки

За словами міністра оборони Естонії Марта Лаара, в разі військового конфлікту з Росією на допомогу армії прийдуть партизани, підготовка яких вже почалася.

В разі військового конфлікту Естонії та Росії естонські війська зможуть призупинити до підходу сил НАТО наступаючі ворожі танки. Допоможуть у цьому партизани і резервісти, підготовка яких вже проводиться. Про це заявив міністр оборони Естонії Март Лаар в інтерв'ю естонським ЗМІ.

Сучасні танки розвивають швидкість понад 100 км/год. З Пскова до Таллінна, таким чином, 2-3 години ходу. На питання видання, якими силами естонська армія зможе зупинити, наприклад, марш-кидок 50 російських танків із Пскова в Таллінн, глава військового відомства республіки відповів зустрічним запитанням: "Якщо Грузія змогла впоратися з тим, що російські танки не пройшли 90-кілометровий відрізок між Цхінвалі і Тбілісі, то чому б і Естонії не впоратися з цим? "

"Вже одне тільки активне використання спрямованих зарядів, загородження на дорогах разом з підривом мостів в змозі суттєво припинити просування танків", - зазначив Лаар.

Він наголосив, що на допомогу армії прийдуть партизани, підготовка яких в Естонії вже почалася.

"Можу підтвердити, що відповідна конкретна підготовка і спорядження відповідних підрозділів вже розпочаті. Постійно тримаю розвиток у цій сфері під контролем. Сказати більше, на жаль, не можу" .

Міністр оборони також зазначив, що в разі чого будуть залучені близько 40 тисяч резервістів.

"Для здійснення мобілізації у Естонії складені конкретні і реальні плани, підготовка проведена. Уточнювати я зі зрозумілих причин не можу. Озброєння для резервістів є, боєприпаси - теж, хоча на це в майбутньому планується витратити додатковий ресурс", - наголосив Лаар.

Глава Міноборони країни також зазначив що, на відміну, наприклад, від сусідньої Латвії, Естонія залишиться вірна призову молоді на строкову службу. "Контрактної армії не буде. Нинішнє рішення Естонії, що базується на резервної армії і строковій службі для створення сил реального відображення, всіляко себе виправдало, і Естонія залишиться йому вірна", - зауважив Лаар.

Читайте також:

Президент Естонії вшанував пам'ять ворогів Червоної армії

Естонія спростувала присвоєння частини Росії на євромонетах

WikiLeaks: американці визнали, що у Естонії параноя щодо Росії

Естонські підлітки опублікували русофобське відеоЕстонські військові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: