В Ірані знайшли в Marlboro свинячу кров

В Ірані виявили в сигаретах марки Marlboro свинячий гемоглобін і радіоактивні речовини. Принаймні так заявив представник іранського суспільства у боротьбі з курінням Мохаммед Реза Мадан.

Представник іранського суспільства у боротьбі з курінням Мохаммед Реза Мадані заявив місцевому інформаційному агентству про те, що контрабандні сигарети марки Marlboro, нещодавно вилучені у країні, містили свинячий гемоглобін і радіоактивні речовини.

Також Мадані звинуватив американський концерн Philip Morris, що виробляє даний бренд сигарет, у тому, що він "управляється сіоністами".

Однак він не надав доказів своїх слів, також не пояснив, яким чином в сигаретах були виявлені радіоактивні речовини і свиняча кров.

Відзначимо, що Іран заборонив куріння в громадських місцях і рекламу тютюнових виробів у жовтні 2003 року, - але обидва заходи не дали результатів. Палити заборонено у релігійних та адміністративних будівлях, а також готелях, ресторанах, аеропортах, кінотеатрах і спортивних центрах.

Незважаючи на це, заборона в значній мірі ігнорується, а закон рідко дотримується. Статистика показує зростання куріння серед молодих іранців.

Читайте також:

У секторі Газа жінкам заборонили курити кальян

Пам'ятка для завзятих курців: правила паління у 25 країнах світу

Депутати хочуть заборонити українцям курити вдома

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: