Вибухи на ГЕС у Росії визнали диверсією, а не терактом

Після вибухів порушили кримінальну справу за п'ятьма статтями, серед них диверсія.

21 липня Слідчий комітет при прокуратурі (СКП) РФ, що розслідує ранкові вибухи на Баксанській ГЕС у Кабардино-Балкарії, порушив кримінальну справу за п'ятьма статтями.

Як повідомив офіційний представник СКП Володимир Маркін, серед них - диверсія, незаконний обіг зброї, розкрадання зброї і боєприпасів, посягання на життя співробітника правоохоронних органів та незаконне виготовлення зброї.

Нагадаємо, 21 липня вночі невідомі атакували ГЕС в Кабардино-Балкарії. За даними Національного антитерористичного комітету (НАК), розстрілявши двох співробітників позавідомчої охорони та заволодівши їхньою зброєю, злочинці проникли в машинну залу, побили трьох працівників і заклали саморобні вибухові пристрої, після чого зникли.

У СКП заявили, що спрацювали чотири вибухові пристрої, ще одна бомба була знешкоджена саперами. РусГідро запевняє, що при вибухах постраждала лише машинна зала, гідротехнічні споруди не зачеплені.

Російській владі вже відомі імена осіб, що напали на ГЕС. За словами повпреда президента РФ у СКФО - віце-прем'єра уряду РФ Олександра Хлопоніна, коло підозрюваних визначено. "Коло підозрюваних визначено. Коло підозрюваних одне і теж - всі прізвища відомі", - заявив він.

Пізніше Life News повідомив з посиланням на власне джерело, що вибухи на ГЕС могли бути спробою одного з лідерів бандпідпілля республіки привернути до себе увагу.

Баксанська ГЕС входить до складу Кабардино-Балкарського філії ВАТ РусГідро, розташована на річці Баксан. Встановлена потужність ГЕС - 25 МВт. Станція побудована в 1930-1936 роках. Перший агрегат потужністю 8300 кВт введено в роботу 20 вересня 1936 року.

Читайте також:

Встановлено організатора теракту на Баксанській ГЕС

Співробітники Баксанської ГЕС під тортурами допомогли терористам

Визначено підозрюваних у теракті на Баксанській ГЕС

На Баксанській ГЕС в Росії прогримів четвертий вибух

ВідеоНа Баксанській ГЕС в Росії пролунали чотири вибухи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: