Виверження вулкана Мерапі в Індонезії: десятки тисяч людей евакуйовано

В Індонезії у зв'язку зі зростанням активності вулкана Мерапі більше 50 тисяч людей змушені покинути свої будинки.

Більше 50 тисяч людей змушені покинути свої будинки в центрі індонезійського острова Ява у зв'язку зі зростанням активності вулкана Мерапі.

Напередодні вулкан знову став випускати потоки лави і пірокластичні хмари (розпечені хмари попелу, вулканічних порід і газів). За словами місцевих жителів, це вже третє виверження за тиждень, і воно набагато сильніше попередніх. Гучні звуки нового виверження почалися близько години ночі в суботу за місцевим часом.

Нічне виверження викликало паніку - сотні людей, включаючи військовослужбовців і поліцейських, залишили гірське підніжжя вулкана на автомобілях і мотоциклах.

Частина людей повернулася в свої будинки біля підніжжя гори, проте більш як 50 тисяч людей залишаються в тимчасових притулках. Для дотримання порядку в районі знаходяться дві тисячі військовослужбовців. Оперативної інформації про потерпілих немає.

Раніше представник місцевої влади повідомив, що двоє людей, які отримали опіки від виверження, у вівторок померли від ран, а загальне число жертв вогненної стихії зросло до 35 осіб. Згідно з прогнозами фахівців, виверження Мерапі триватиме ще кілька тижнів.

Читайте також:

Кількість жертв цунамі в Індонезії перевищила 400 людей

В Індонезії почалося нове виверження вулкана

Нове виверження в Індонезії - прокинувся "син Кракатау"

ВідеоВиверження вулкана Мерапі в Індонезії: десятки тисяч людей евакуйовано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: