Зірка іспанської кориди опинився при смерті після поєдинку з биком

Знаменитого іспанського матадора Хосе Томаса під час кориди в Мехіко бик підняв на роги. Постраждалий перебуває у вкрай важкому стані.

Хосе Томас
AFP
Хосе Томас
Один з найвідоміших іспанських матадорів, "зірка кориди" Хосе Томас опинився при смерті після поєдинку з биком у Мехіко.

Під час кориди бик вдарив 34-річного матадора в район лівого стегна. Тварина підкинула противника в повітря, і продовжила трясти головою, коли Томас повис на одному з рогів. 10-сантиметровий ріг пробив вену і артерію, внаслідок чого іспанець втратив дуже багато крові.

Хосе Томасу просто на місці зробили переливання крові, за якою лікарі звернулися до глядачів. На те, щоб зупинити артеріальне кровотечу, медикам знадобилося близько трьох годин.

За словами директора госпіталю, в якому перебуває постраждалий, у стані матадора спостерігаються "незначні поліпшення", але загалом він залишається важким.

У 2002 році Хосе Томас отримав низку серйозних травм, після чого на деякий час залишив ринг, але повернувся у 2007 році. Його повернення в Іспанії зустріли з величезною помпою, після чого Томас сказав в одному інтерв'ю: "Життя без кориди - не життя".

Читайте також:

У Колумбії розлючений бик атакував глядачів кориди

Під час розваг з биками в Іспанії скалічилися близько 450 людей

Бик розірвав матадору... ширіньку

В Іспанії на святі бик відірвався від стада. Є жертви

ВідеоМексика сумує за своїм героєм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: