Аборигени з Океанії вибачилися перед місіонером за з'їденого прадіда

Священик Джон Уільмс намагався привернути язичників Океанії до християнської віри у 1830, але на Еромангі йому не дали й слова сказати, - одразу вбили і з'їли.

Жителі тихоокеанського острова Ероманга, який входить у Вануату, вибачилися перед нащадком місіонера 65-річним Чарльзом Мільнера-Уїльямсом за те, що їхні предки 170 років з'їли його прапрадіда.

Священик Джон Уільмс подорожував у 1830-х роках по островах Тихого океану і намагався звернути язичників до християнської віри.

Як тільки Вільямс ступив зі своїм другом на берег Еромангі, на них накинулися аборигени зі списами, палицями і стрілами. Священик і його друг були убиті і з'їдені жителями острова.

Як відомо, вибачення нащадків канібалів непоодинокі. Так, 2007 року на острові Нова Британія, що входить до держави Папуа-Нова Гвінея, відбулася урочиста церемонія, в ході якої було залагоджено конфлікт 1878 року, коли місцеві канібали з'їли групу місіонерів з Фіджі.

Мешканці Папуа-Нової Гвінеї вибачилися за поведінку своїх предків. Офіційний представник Фіджі Рату Ісоа Тікока прийняв ці вибачення, заявивши, що дуже зворушений.

У 1875 році група місіонерів з Фіджі (тоді вже британської колонії), що представляли протестантську церкву, прибула на острів Нова Британія. До групи входили вчителі та чиновники, а очолював її англієць Джордж Браун.

У квітні 1878 року декілька місіонерів були вбиті на півострові Газелі (північна частина Нової Британії), а потім з'їдені представниками племені толай. У відповідь Джордж Браун організував каральну акцію: кілька селищ племені толай були спалені, а їх жителі вбиті.

Читайте також:

10 місць на планеті, де їдять туристів

Пияки-канібали зварили із товариша "делікатес"

Канібал із Мехіко розповів, як усе було

Президентом Екваторіальної Гвінеї вчетверте став диктатор-канібал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: