Британець воскрес через 30 хвилин після смерті

23-річний хлопець помер від серцевого нападу, потім ожив, а за дві доби помер остаточно.

Унікальний випадок стався в одній з клінік Лондона – через 30 хвилин після того, як лікарі констатували смерть молодого британця, він ожив.

До лікарні 23-річного хлопця привезли з серцевим нападом. Його намагалися реанімувати, проте цього зробити не вдалося. Але через 30 хвилин серце чоловіка знову почало битися, а мозок запрацював.

"Коли лікар оголошує пацієнта мертвим, це абсолютно серйозно, ви повинні бути в цьому абсолютно упевнені. Ми оголосили хлопця мертвим після того, як більше 15 хвилин не могли відновити роботу його серця", - розповів лікар.

За словами медиків, в науці те, що сталося, має назву Синдром Лазаря. Це вкрай рідкісний феномен, на сьогодні загальновизнано лише 38 випадків такого синдрому по всьому світу. Науковці кажуть, що "воскресіння" людей після клінічної смерті відбувається, проте в більшості випадків - через 3-7 хвилин після зупинки серця.

Свою назву синдром узяв від біблейського архієпископа Лазаря, який, згідно зі Святим писанням, воскрес з мертвих. Проте на відміну від біблейського персонажа, молодому британцю пощастило менше. Він все одно через дві доби помер остаточно. Розтин показав, що у нього був недіагностований аномально товстий лівий шлуночок серця.

Читайте також:

Мертвий наркоман шість годин катався в лондонському автобусі

В США мером міста обраний небіжчик

У храмі Гроба Господня знайшли мертвого священика

New Scientist назвав найзагадковіші наукові явища

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: