Британку визнали "не дуже розумною" та забрали в неї дитину

Британський суд забрав у матері дитину через те, що жінка "занадто дурна". Її IQ становить 71 бал.

Сімейний суд Ноттінгема визнав 24-річну британку Рейчел Пуллен "недостатньо розумною" для того, щоб виховувати дитину, і постановив віддати її трирічну дочку до прийомної родини.

Рейчел збирається відстоювати свої права в Європейському суді з прав людини. За результатами психіатричного обстеження, жінка не страждає відхиленнями в розвитку та не зазнає труднощів з навчанням. Утім, минулорічне обстеження показало, що IQ Рейчел становить 71 бал (середній для людини показник 90-109).

Через це жінку визнали "недієздатною" і призначили їй державного адвоката. Цей юрист, всупереч бажанню Рейчел, відмовився оскаржувати постанову міського суду про передачу дитини під опіку, пише The Times.

Нове психіатричне обстеження примусило суд визнати, що Рейчел дієздатна і може сама брати участь в розгляді. Проте суд відмовився припинити процес удочеріння. Представники влади пояснюють це тим, що дитина народилася недоношеною і має проблеми зі здоров'ям (з шести місяців перебуває під наглядом лікарів), а "дурна" мати не впорається з турботою про неї.

"Система абсолютно мене принизила. Я хочу лише піклуватися про свою дочку, але суд не хоче мені цього дозволити", - поділилася Рейчел.

"Дівчинку у мене вкрали. Може, вони і проштампували всі потрібні папірці, але фактично її у мене вкрали", - переконана жінка.

Мати-одиначка заявляє, що жодних проблем з інтелектом у неї немає. Наразі вона може бачити дочку лише по п'ять хвилин в місяць, але через три місяці, після удочеріння, позбудеться і цього права.

Читайте також:

Вагітна дівчина заплатила 150 доларів, щоб її жорстоко побили

66-річна британка зачала дитину в Україні

Гібсон заплатить російській коханці за дитину 19 мільйонів

Через жорстокість батьків 5-річну дівчинку виховували собаки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: