Мешканці непальського селища поклоняються чотирирукій дитині як богу

Місцеві мешканці впевнені: Рісаб, в черевній порожнині зрісся з безголовим несформованим близнюком, - нове втілення бога Ганеша.

Тисячі людей вирушають до віддаленого непальського селища, розташованого на висоті 2000 метрів над рівнем моря в Гімалаях, щоб поклонитися шестимісячній дитині на ім'я Рісаб, який родився з чотирма руками і чотирма ногами.

Місцеві мешканці впевнені: Рісаб, в черевній порожнині зрісся з безголовим несформованим близнюком, - нове втілення бога Ганеша, у якого, як вважається за різними версіями, від 2 до 16 рук.

"Деякі кажуть, що він як бог, приходять вклонитися йому і дають гроші, - розповідає його 32-річний батько Ріхі Гіміре, - вони просто дають пару рупій ... Більша частина дарів - одяг та їжа. Інші кажуть, що він схожий на мавпу або на дитину відьми".

З часу народження Рісаба його вже відвідали близько 5000 осіб, говорить місцевий учитель. За його словами, деякі приходять пішки або приїжджають на автобусі з досить віддалених районів. Місцевий жрець звинуватив дитину з вродженою потворістю в тому, що в цьому році мусонні дощі затрималися і виявилися не такими сильними, як хотілося б.

"Деякі кажуть, що це чудо або що це бог, інші говорять, що це прокляття", - розповідає Гіміре. Мати Рісаба до нього народила двох інших синів, і, за її словами, коли вона народжувала цього незвичайного хлопчика в січні цього року, вона мучалась більше двох днів і думала, що помре. Потім вона злякалася, побачивши дитину. "Якщо б мого чоловіка не було зі мною, вони б сказали, що я відьма, прийшли і вбили мене", - згадує вона. Лікарі кажуть, що дитина операбелен, і батько дитини хоче зробити операцію, щоб його син міг жити "нормальним життям", але поки в нього недостатньо грошей для того, щоб вивезти Рісаба з країни і заплатити за відсторонення мертвонародженого брата-близнюка.

Читайте також:

У Флориді акула заскочила у човен з людьми

Непальським чоловікам пропонують 400 фунтів за шлюб з вдовою

У вересні у Києві вперше пройде парад зомбі

Найстаріший в світі пес святкує 26-річчя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: