Нелегали проникли на фабрику Mars в цистерні з какао

Шоколадна фабрика Mars в англійському місті Слау разом з вантажем какао-порошку, доставленого в гігантській автоцистерні, отримала 15 нелегальних мігрантів.

Шоколадна фабрика Mars в англійському місті Слау (графство Беркшир) в четвер разом з вантажем какао-порошку, доставленого в гігантській автоцистерні, отримала 15 нелегальних мігрантів, повідомляє британська газета Daily Telegraph.

Працівники фабрики повідомили, що автоцистерна з 25 тоннами какао-порошку прибула на підприємство з Нідерландів. Водій відкрив верхні люки, аби відкачати порошок у фабричні ємності, але початку стандартної операції перешкодила поява з цистерни людей в коричневому одязі.

Керівництво Mars негайно викликало поліцію, яка заарештувала групу з 15 мандрівників за підозрою в незаконній імміграції.

Про національну приналежність передбачуваних порушників закону не повідомляється.

За попередніми даними, мігранти знаходилися в цистерні, починаючи з Нідерландів. Представники Mars уточнюють, що по технічних стандартах цистерна не може бути наповнена какао більш ніж наполовину, тому там залишалося місце для великої групи людей.

Читайте також:
Нелегальні мігранти "атакують" Україну
В Обами вимагають депортувати його тітку
В Італії нелегали підняли бунт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: