Українці краще всіх роблять снігові скульптури

На конкурсі в Канаді команда українських скульпторів зайняла перше місце.

Композиція “Вертеп” українських скульпторів була визнана кращою на фестивалі снігової скульптури в Канаді.
Авторами скульптури є українці Орест Дзиндра, Сергій Кляпетура та Петро Романюк, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

Фестиваль снігової скульптури проходив з 2 по 9 лютого у рамках Зимового карнавалу в Квебек-сіті. На конкурс українські скульптори представили композицію "Вертеп" (висота 4 м, довжина - 6,4 м, ширина - 3 м). Скульптуру робили виключно лопатами та сокирами, оскільки механічні та електричні засоби умовами конкурсу були заборонені.

Водночас на конкурсі крижаних скульптур “Кришталевий сад”, що проходив в Оттаві, український скульптур Мирослав Дедишин зайняв друге місце в одноосібній категорії. За 28 годин, які відводилися на виконання завдання, з восьми блоків криги він створив скульптуру ”Янгол”.

Під час визначення переможців конкурсу крижаних скульптур судді враховували перше враження від композиції, технічні навички, складність та дизайн, а також творчий підхід скульптора до втілення ідеї і мистецьку цінність. Загалом зі 100 можливих балів робота Дедишина набрала 90,2 бали.

Українці вперше взяли участь у конкурсах крижаних та снігових скульптур в Канаді.

20-22 лютого вітчизняні митці також візьмуть участь у конкурсі снігових скульптур в Руен-Норанда, де представлять дві роботи під назвою ”Перший гріх” та ”Дружба”.

Читайте також:
У Японії відкрився "Сніговий фестиваль"
У Вінниці влаштували парад сніговиків
Водоспад перетворився на казку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: