Бабу Параску не пустили на святкування річниці Майдану

Прихильників помаранчевої революції міліція не пускала в Український дім на святкування чергової річниці Майдану..

На офіційне святкування п’ятої річниці помаранчевої революції, яке відбулося в Українському домі, можна було потрапити тільки за іменними запрошеннями. Серед пересічних прихильників Майдану, які намагалися потрапити на свято, була і баба Параска Королюк, що стала одним із символів Майдану.

Як повідомляє видання "Коммерсант-Украина", прихильників помаранчевої революції без запрошення міліція зупиняла ще на підступах до Українського дому і радила повертатися додому. Частина з них не залишала надію потрапити на свято і намагалися вмовити політиків, що підходили до будівлі, і чиновників "знайти зайве запрошення".

"Не пускають. Кажуть, що не знають мене. Упевнена, президент тут ні до чого, це їхня самодіяльність", - поскаржилася журналістам баба Параска, киваючи у бік працівників служби держохорони.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок "нечемного" поводження охорони президента з найвідомішою активісткою помаранчевого Майдану. Так, у грудні 2008 року співробітники державної охорони затримали бабу Параску, коли вона намагалася разом із главою держави та іншими високопосадовцями взяти участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу. Після затримання Королюк доставили у Печерське райуправління міліції, де тримали кілька годин.

Варто зазначити, що цього року в Український дім прийшли далеко не всі запрошені. Організатори ще на етапі підготовки заходу говорили, що запросили на свято прем’єр-міністра Юлію Тимошенко, але зізнавалися, що не чекають її появи. Це очікування підтвердилося - святкування Дня свободи проігнорували і решта представників пропрем’єрського політичного табору.

Урочистий захід проігнорували й інші колишні соратники Віктора Ющенка. "Так, мене запросили, але я не піду, - заявив народний депутат Анатолій Гриценко ("Наша Україна-Народна самооборона"), який керував у 2004 році інформаційно-аналітичним напрямом у штабі кандидата Ющенка. – Це буде президентське свято. Ющенко говоритиме перед аудиторією і вручатиме ордени. А у мене з Майданом пов’язані зовсім інші спогади, навіщо їх псувати?".

Читайте також:

Луценко прогнозує повторення Майдану після виборів

Ющенко: Майдан може повторитися, але не за гроші

"Помаранчеві" лідери до народу на Майдан не прийшли

Баба Параска спробувала помирити Ющенка і Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: