Даїшникам матом диктують план по "протоколах" на кожен день (відео)

Інспектори дорожнього руху отримують від начальства наказ на кожний день - знайти певну кількість правопорушників. Без виконання цього плану вони не мають права закінчити свою зміну.

На сайті YouTube з'явилося відео наради у відділенні ДАІ, на якому начальство, послуговуючись нецензурною лайкою, ставить інспекторам завдання з виконання плану складання протоколів за різними видами порушення правил дорожнього руху.

На записі командир ДАІ Бердянська диктує підлеглим "план", без виконання якого вони не мають права закінчити свою зміну. Стверджується, що запис зроблений у грудні 2010 року.

Вказівки керівництва ДАІ супроводжуються добірним матом: "Не міняємося поки не буде по вісім протоколів ... чотири п'яних потрібно кожен день, б*ять, передавати ...", - говорить один з начальників Державтоінспекції.

Крім цього, інспекторам дають вказівки скільки потрібно затримати водіїв "за перевезення небезпечного вантажу", "порушення правил проїзду залізничних переїздів", а також "правил зупинки і стоянки".

"Потрібен небезпечний вантаж ... Зробите два - взагалі відмінно ... Біля заправки покрутитися ... Може, подивіться, хто там каністрами бере, буде 60 літрів", - інструктує один з начальників.

"Вони по 50 літрів, засранці, возять", - чути відповідь підлеглого.

Як повідомляє сайт управління ДАІ в Запорізькій області, очолює відділення ДАІ Бердянська та Бердянського району Олександр Оболонський.

Читайте також:

У Києві даїшники зупинили джип з п'яними міліціонерами, які ледь могли говорити

 Донецький даїшник обматюкав водія: порушувати будеш, ху*ло є*учєє? (відео)

 Джанкойський даїшник погрожував водію "набити є...ло" (відео)

ДАІ "помстилася" активісту, який зняв відео про "тєлячью мову"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: