Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Донецька республіка": Ющенко готує збройний напад на Кубань

Донецький громадський діяч заявив, що президент України готує масовий геноцид росіян на Кубані.

Лідер громадської організації "Донецька республіка" Олександр Цуркан звинуватив президента Віктора Ющенка у підготовці збройного нападу на Кубань.

"В Україні серйозно готуються до війни з Росією. Провокація, швидше за все, відбудеться на луганському чи донецькому напрямках, із гаслами на кшталт "Звільнимо кубанських українців", - сказав громадський діяч.

"Для цього були проведені навчання в Миколаївській області "Захід-Схід ", де відпрацьовувалися не оборонні, а наступальні дії. Після провокацій Ющенко оголосить про напад РФ на Україну за грузино-осетинським сценарієм", - пояснив Цуркан. Він також зазначив, що "східні області напхані військами, тактичні аеродроми в Краматорську, Ізюмі , Маріуполі повністю підготовлені для прийому важких транспортних літаків типу "Боїнг".

"Коли Росія втягнеться в конфлікт, Ющенко звернеться за допомогою до НАТО, війська будуть введені на територію областей протягом 2-х годин. Повірте мені, це перевірені дані. Саме тому подав у відставку начальник українського Генштабу - дуже порядний офіцер. Ви практично не уявляєте, що тоді почнеться. Це навіть не Литва. Росіян виріжуть під нуль. У такій ситуації Ющенко виграє вибори в першому турі та назавжди ", - додав він.

Читайте також:

Вітренко: 24 серпня Ющенко влаштує провокацію. З людськими жертвами

Ющенко: від Росії залежить, чи почнеться війна у Криму

Ющенко: війна в Грузії – "можливо, перша війна в рамках СНД"

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції