Екс-прем’єр Британї вважає, що РФ має визнати європейську орієнтацію України

Європа – єдина правильна орієнтація для України і Росія з часом це визнає, вважає Блер.

Тоні Блер
Тоні Блер
Європа – єдина правильна орієнтація для України і Росія з часом це визнає.

Таку думку висловив прем'єр-міністр Великої Британії (1997-2007 рр) Тоні Блер в ексклюзивному інтерв'ю одному з українських телеканалів.

"Росія складний партнер і завжди ним була. Утім, з часом вони мають побачити переваги від того, що Україна стане членом Євросоюзу. Якщо трохи зазирнути у майбутнє, я бачу там серйозне потепління у стосунках між Європою та Росією. Якщо ж говорити конкретно про енергетичні моменти, то на світовому ринку Україна завжди асоціюватиметься саме з Північним сусідом. Найважливіше, ще раз підкреслюю, що Європа – єдина правильна орієнтація для України і Росія з часом це визнає", - сказав Блер.

Блер також заявив, що Україна цікава європейцям, тому повинна орієнтуватись на Європу.

"Я думаю, для України важливо продовжувати орієнтуватись на Європу. Насправді ваша країна дуже цікава європейцям. У вас неймовірний потенціал. Цікаве географічне розташування, а поклади ресурсів просто величезні. В України блискуче майбутнє, тому вважаю договір про асоційоване членство з Європейським Союзом справою найближчих років. І взагалі, я є прихильником стійкої проукраїнської позиції в Європі", - сказав він.

Читайте також:

Європа: Україна провалила боротьбу з корупцією

Україна дорікнула Європі, що та дає замало грошей

Україна запропонувала ЄС спростити кордони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: