Герман назвала спільного ворога опозиції і влади

Герман вважає, що ворогом влади є не опозиція, а бюрократична корумпована система, зокрема, високі ціни, безробіття та важка криза.

Заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман вважає, що бюрократична система є спільним ворогом для опозиції і влади. Таку думку вона висловила в ефірі одного з українських телеканалів.

"Треба шукати ворогів не в опозиції. У нас є спільний ворог – страшна бюрократична корумпована система, яку за 20 років ми зламати не змогли. Не змогли ви, Юліє Володимирівно, не змогли ваші попередники, і нам тяжко. Ми пробуємо, але нам тяжко. І ви нам повинні помогти. Ми повинні з вами говорити одним голосом, особливо назовні", - сказала герман.

Вона також нагадала, як Тимошенко "хіхікала", коли прем'єр Росії Володимир Путін ображав Віктора Ющенка.

"Я не голосувала за Ющенка, ви за нього голосували. Але президент – це символ нашої держави і, коли його ображає зверхник іншої держави, а стоїть поряд прем'єр-міністр України і "хіхікає"... Ви дали поганий приклад того, що назовні українська влада не говорить однією мовою. Ви їдете за кордон зараз і закликаєте, щоб на Україну дивилися, як на Білорусь. Що ви хочете цим зробити? Ви цим не поможете Україні. Так ви відштовхнете Україну від Заходу, а ми повинні її наблизити. Ми повинні зробити все, щоб нас не штовхали в іншій бік, бо ми вибрали стратегічний напрям нашої політики – інтеграція в Європейський союз", - наголосила вона.

Герман також закликала опонентів до ведення дискусії в доброзичливому тоні.

"Я готова помогти вам на своєму скромному місці. Я знаю, що вам не рівня. Ви були прем'єр-міністром, а я – скромна державна чиновниця, але те, що я можу зробити для своїх людей і для вас у тому числі, бо ви – громадянка України, ви – не ворог мені, і ви – не ворог влади. Для нас є спільний ворог – високі ціни, безробіття, важка криза... І ми тут маємо шукати шляхи разом для того, щоб це вирішити", - сказала Герман.

"Я не хотіла би, щоб ми були ворогами. Для нас ворог, Юліє Володимирівно, не опозиція і не ви. Я переконана, що суд, якщо він є, і він – справедливий, якщо не знайдуться докази вашої вини – він виправдає вас", - заявила вона.

Раніше Герман запропонувала замінити чинну опозицію громадськими організаціями, оскільки, за її словами, вони відіграють важливішу і роль у збереженні України.

Читайте також:

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: