Губернатор Донеччини згадав Конфуція: народ має вірити правителям, а їжа - не головне

Донецький губернатор Анатолій Близнюк назвав головною метою реформ Партії регіонів "щоб виборець і надалі довіряв нам".

Губернатор Донецької області Анатолій Близнюк на звітній конференції обласної організації Партії регіонів процитував Конфуція і нагадав, що головне – не продовольство, а "довіра народу".

"Ще великий Конфуцій сказав, що в добре керованій державі має бути достатньо продовольства, зброї, і народ повинен вірити правителям. Причому, стверджував він, можна відмовитися від озброєння і продовольства, але не від довіри народу. Без довіри - держава не може встояти", - заявив Близнюк.

Він запевнив, що реформи, які впроваджує президент Віктор Янукович, вносять до порядку денного регіону "головну умову успішного проведення всіх перетворень - довіру людей до влади і Партії регіонів".

За словами Близнюка, "щоб виборець і надалі довіряв нам, необхідно день за вдень доводити, що ми - партія реальних справ".

"Щоденна реалізація планів підвищення якості життя в країні - це і є суть нашої політики. Суть політики реформ. Суть політики лідерів країни і Партії регіонів. У цьому запорука нашої майбутньої перемоги!", - підкреслив губернатор.

Нагадаємо, нещодавно Близнюк "прославився" скандальною заявою про те, що українці можуть безбідно прожити на зарплату в 2,5 тисячі гривень.

"2,5 тис. гривень забезпечують сьогодні нормальний споживчий кошик, який передбачений біологічною нормою на всі сто відсотків", - заявив він.

Читайте також:

Губернатор Донеччини впевнений, що народ безбідно живе на 2,5 тис. грн

Після візиту донецького губернатора на ринок м'ясо подорожчало на 10 грн

Янукович до кінця року сформує "нову еліту нації"

ПР пообіцяла, що наступні 10 років в Україні не буде жодного Майдану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: