Християни всього світу відзначають Великдень

Великдень вважається найважливішим християнським святом. У Воскресінні християни бачать підтвердження життя після смерті, що і є головним змістом святкування.

У неділю 24 квітня християни всього світу відзначають Великдень – Воскресіння Христове. Великдень вважається найважливішим християнським святом.

У цей день люди йдуть до церкви, аби освятити паски та крашанки. Усі вітають одне одного словами "Христос Воскрес!", а у відповідь - "Воїстину воскрес!".

Воскресіння Ісуса Христа сталося на третій день після його смерті, при чому день смерті вважається першим днем. Свято називають також Пасха або Паска. Воно вважається найважливішим християнським святом, котре виказує радість з приводу перемоги Божого Сина над Смертю та вічним Забуттям.

У Воскресінні християни бачать підтвердження життя після смерті, що і є головним змістом святкування.

В Україні святкувати Пасху почали наприкінці першого тисячоліття, з приходом християнства.

Дата Великодня припадає на першу неділю після першого весняного повного місяця, яка наступає після весняного рівнодення.

Наступний тиждень, Світла седмиця, стане для християн часом святкування Великодня. Всі ці дні в храмах будуть залишатися відкритими царські врата в знак того, що своєю смертю Ісус Христос відкрив людям дорогу в рай.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович привітав українців зі світлим святом Великодня і побажав Господнього захисту та віри у власні сили.

Читайте також:

Янукович побажав українцям Господнього захисту

Литвина забрала швидка під час нічної служби у Лаврі

Найбільша паска, яку Московський патріархат збирався освятити у Києві, розвалилася 

Благодатний вогонь зійшов у Єрусалимі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: