Китай збудує в Україні швидкісну залізницю

Китайська компанія за сучасними стандартами планує побудувати в Україні швидкісну залізницю Дарниця-Бориспіль та злітно-посадкову смуги в аеропорту "Бориспіль".

Мінтранс зв'язку України та Державна корпорація машинної індустрії та комплексних підрядів Китаю створять спільну робочу групу щодо реалізації транспортних інфраструктурних проектів.

Зокрема, мова йде про можливість впровадження таких проектів як будівництво швидкісної залізниці Дарниця-Бориспіль та злітно-посадкової смуги в аеропорту "Бориспіль".

Напрямки можливої співпраці України та Китаю щодо перспектив реалізації транспортних інфраструктурних проектів обговорили у Мінтрансзв'язку під час зустрічі фахівців Державіаадміністрації, Південно-Західної залізниці, Міжнародного аеропорту "Бориспіль" та проектно-вишукувальних інститутів Украеропроект та Київдніпротранс з представниками Державної корпорації машинної індустрії та комплексних підрядів Китаю (СМСЕС).

Учасники наради домовилися про створення китайсько-української робочої групи для більш детального обговорення можливих шляхів реалізації зазначених проектів, за підсумками роботи якої буде визначено конкретні заходи для організації роботи в цьому напрямку.

Читайте також:

З 1 червня ціни на залізничні квитки збираються підвищити на 15%

В українських потягах запровадять окремі купе для жінок і чоловіків

Митниця скасувала "зелений коридор" в аеропорту "Бориспіль"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: