КМДА назвала винних у смерті жінки від падіння бурульки у Києві

У КМДА заявили, що жінка, не звернувши увагу на сигнальну стрічку, пройшла повз попереджувальний знак і потрапила під брилу льоду.

Відповідальність за трагічний випадок біля транспортного університету, де брила льоду вбила жінку, несе керівництво університету і профільне Міністерство. Про це заявили в КМДА.

Як повідомляє прес-служба КМДА, згідно з "Законом про благоустрій", відповідальність за утримання будинку несе балансоутримувач. "У даному випадку це керівництво Національного державного транспортного університету, який підпорядкований Міністерству освіти і науки України", - відзначили в прес-службі.

За інформацією КМДА, трагедія сталася біля Національного державного транспортного університету, який є державною власністю і підпорядковується Міністерству освіти і науки України. "Не звернувши увагу на сигнальну стрічку, яка захищала територію навчального закладу, двоє громадян пройшли повз попереджувальний знак і потрапили під брилу льоду, що впала з даху університету, в результаті чого одна жінка отримала важку травму, що є несумісною з життям", - йдеться в повідомленні прес -служби.

За інформацією прес-служби, столична мерія звернулася до Кабінету Міністрів, до міністерств і відомствам, керівників державних підприємств з проханням своїми актами терміново посилити вимоги до утримання будинків, які знаходяться на балансі державних органів влади, підприємств та установ.

Крім того, КМДА звернулася до прокуратури міста, Генеральної прокуратури щодо розслідування кожного такого випадку та притягнення до відповідальності винних.

Київський міський голова Леонід Черновецький знову звернувся до киян з проханням бути дуже обережними, звертати увагу на попереджувальні знаки і обходити небезпечні зони.

Нагадаємо, у неділю, 21 лютого, в центрі Києва, недалеко від площі Слави, бурулька, що впала з даху будинку, вбила жінку.

Раніше перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко закликав усіх голів районів терміново направити телефонограми та листи до правління будинків некомунальної форми власності, серед яких відомчі будинки, ОСББ, кооперативи. "Всі балансоутримувачі будинків повинні бути проінформовані про необхідність очищення дахів від бурульок і про відповідальність за неправильне утримання підлеглих будинків", - підкреслив він. Також Голубченко дав доручення Головному управлінню житлового господарства залучити до збивання бурульок з дахів професійних висотників і дати їм необхідне обладнання.

Читайте також:

У центрі Києва бурулька вбила жінку

В центрі Києва бурулька розтрощила жінці голову

30 тисяч киян травмувалися через неприбрані вулиці

Киянка вимагає від Черновецького 250 тисяч гривень за перелом стегна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: