Комуністи знову ініціюють відставку Тігіпка

Компартія стверджує, що віце-прем'єр "представляє інтереси банківських "хижаків" і діє виключно заради їх задоволення".

Компартія вимагає відставки віце-прем'єра-міністра з економічних питань Сергія Тігіпка. Про це заявив депутат від КПУ Олександр Голуб.

"Ми вимагаємо його відставки. І не розуміємо, чому уряд так нерішуче реагує на цю проблему. Адже абсолютно очевидно, що Тігіпко своїми діями підставляє президента, парламентську більшість", - сказав він.

"На мій погляд, є два пояснення такій поведінці: або це якісь піар-технологічні ігри, які ведуться адміністрацією президента, або ж є відвертий страх перед МВФ, який чітко дав зрозуміти - Сергій Тігіпко є "нашою людиною", - зазначив комуніст.

"Якщо не хочете псувати відносини з Фондом, іншими міжнародними організаціями, то не чіпайте його", - додав Голуб.

За його словами, віце-прем'єр "представляє інтереси банківських "хижаків" і діє виключно заради їх задоволення".

"Йому плювати, до яких наслідків призведе ухвалення нового податкового законодавства. Більш того, сьогодні абсолютно ясно, що на даний час Сергій Тігіпко є представником МВФ в Україні, а не українським віце-прем'єром", - зазначив комуніст.

Нагадаємо, раніше члени Компартії неодноразово закликали звільнити Тігіпко з посади віце-прем'єр-міністра. Вони наголошували, що Тігіпко має залишити обійману посаду у зв'язку з тим, що проект Податкового кодексу, розроблений урядом, неприйнятний для країни. Втім, пізніше це не завадило комуністам одностайно проголосувати за ухвалення скандального Податкового кодексу.

Крім того, Компартія у жовтні направила до Генпрокуратури запит щодо перевірки можливої причетності Тігіпка до організації корупційних схем.

Читайте також:

Комуністи написали на Тігіпка донос у Генпрокуратуру

Кабмін відмовив народу у праві обговорювати Податковий кодекс

В уряді наголосили, що МВФ врятував Україну від банкрутства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: