Кримські комуністи оголосили голодування

У селище Чорноморське в Криму активісти КПУ оголосили голодування, вимагаючи оголосити їхнього представника переможцем виборів.

У селище Чорноморське в Криму кілька комуністів зранку 8 листопада оголосили голодування. Вони вимагають оголосити представника Компартії переможцем на виборах сільського голови.

"До 5 листопада п'ятниці, до дня офіційного оголошення результатів місцевих виборів, бюлетені були вже підраховані і підсумки відомі: з перевагою більш як у 100 голосів переміг кандидат від Компартії", - повідомили у Кримському республіканському комітеті КПУ.

"Але члени виборчої комісії від Партії регіонів відмовилися затверджувати підсумкові протоколи і кинули проведення засідання. Після того, як виборча комісія, порушивши закон, відмовилася оголосити результати, пройшло три доби", - наголосили комуністи.

У КПУ не уточнили, скільки саме їхніх активістів оголосили голодування. За даними партії, люди проводять акцію в будівлі Чорноморської районної держадміністрації.

Нагадаємо, загалом по Криму комуністи на виборах 31 жовтня показали значно менший результат, ніж вони сподівалися. Так, у парламенті АРК абсолютну більшість здобули регіонали – 80 місць зі 100, а КПУ дісталося лише 5 мандатів.

Лідер кримських комуністів Леонід Грач заявив, що під час підрахунку голосів була зафіксована фальсифікація результатів волевиявлення з боку Партії регіонів і закликав українців до масового страйку. "Якщо не будуть почуті наші вимоги (щодо перерахунку голосів – прим. ред.), закликаємо всіх до масового страйку - по всій Україні", - заявив він.

Читайте також:

В Луганську комуніст через суд відібрав у регіонала посаду мера

Регіонали отримали абсолютну більшість у парламенті Криму

Партія регіонів отримала владу в 11 обласних центрах

Комуністи показали скандальний фільм про "регіоналів" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: