Міносвіти оголосило дати зовнішніх оцінювань

Результати зовнішнього оцінювання Український центр оцінювання якості освіти оприлюднить до 14 липня.

Зовнішнє оцінювання 2010 року розпочнеться 2 червня. Реєстрація триватиме з 15 грудня цього року до 31 березня.

Про це йдеться в наказі, підписаному міністром освіти і науки Іваном Вакарчуком 1 грудня, повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Тестування з української мови і літератури, що цьогоріч відкриває сесію зовнішнього оцінювання, відбуватиметься впродовж трьох днів - 2, 3 і 4 червня.

Майбутні абітурієнти, які виберуть під час реєстрації на зовнішнє оцінювання іноземну мову, складатимуть її 7 червня, а біологію та географію - 9 та 11 числа.

Математика буде предметом тестування 14 та 15 червня, а історія України - 17 та 18. Знання з хімії оцінюватимуть 21 червня. Завершиться зовнішнє оцінювання 23 червня тестуванням з фізики.

Результати зовнішнього оцінювання Український центр оцінювання якості освіти оприлюднить до 14 липня.

Нагадаємо, що майбутні абітурієнти зможуть вибрати під час реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні до п'яти предметів, два з яких є обов'язковими - це тестування з української мови і літератури (для всіх абітурієнтів), а також математики або історії України (за вибором абітурієнтів).

Реєстрація тих, хто виявив бажання взяти участь у зовнішньому оцінюванні розпочнеться о 9:00 15 грудня, завершиться о 18:00 31 березня та відбуватиметься в пунктах реєстрації. Адреси цих пунктів розміщено на сайті УЦОЯО.

Читайте також:

Майже шість тисяч школярів опротестували результати тестів

На кожне безкоштовне місце у вузі претендують три з половиною студента

Батьки гадають, що тестування знищить корупцію у вузах

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: