30-тисячний натовп підприємців закликали штурмувати Верховну раду

Організатори акції протесту нарікають, що міліція провокує мітингувальників на вибух: коли вони некеровані, самі розумієте, що може початися.

Організатори акції протесту проти Податкового кодексу заявляють, що міліція зриває намічений сценарій акції і не пускає їх на територію Верховної ради. Водночас, підприємці повідомили, що серед них присутні провокатори, які підбурюють 30-тисячний натовп йти на штурм ВР.

Про це повідомила глава Чернігівської профспілки підприємців Олена Варнакова.

За словами Варнакової, ситуація стає небезпечною, оскільки людей дуже багато, а нормально організувати акцію немає можливості. Також вона повідомила, що серед мітингуючих підприємців присутні і провокатори. "Є інформація, що навіть закликають до штурму. Щоб цього не сталося, ми маємо бути обов'язково тут", - вважає вона.

Присутні мітингуючі стоять по периметру парламенту вздовж металевої огорожі, за яку їх не пускають правоохоронці. "Нас не пускають всередину периметра, хоча у нас є на це заявка, а знаходячись у натовпі, нам проконтролювати те, що відбувається, неможливо. У нас повинні стояти старші там (серед мітингуючих) і старші тут (у дворі). Усе це робиться для того, щоб зірвати акцію, розігнати людей і швиденько прийняти Податковий кодекс", - зазначила представник профспілки.

За її словами, відмовити в проведенні акції можна було тільки за рішенням суду, але суд не заборонив цю акцію. "Тому те, що зараз робить міліція, вона просто провокує вибух, напевно, тому що люди, коли вони некеровані і коли їм нема чим зайнятися, ви самі розумієте, що може початися", - додала вона.

Варнакова підкреслила, що акція була завчасно спланована, організована, і повинна була проходити за чітко встановленим сценарієм. "Наших представників громадських організацій, які постійно проводять ці акції, які працювали в усіх робочих групах, працювали з парламентом і Кабінетом міністрів, людей, які знають ситуацію і можуть вплинути на неї звідси, цих людей просто не пускають", - також додала вона.

Мітингуючі продовжують активно прибувати, на даний момент їх налічується вже понад 30 тисяч.

Читайте також:

Понад 10 тисяч протестувальників заполонили центр Києва

Під Радою зібрався багатотисячний мітинг проти Податкового кодексу

Азаров назвав Податковий кодекс "подарунком для підприємців"

На мітинг проти Податкового кодексу до Києва підпільно з'їжджаються підприємці

ВідеоПід Радою зібрався багатотисячний мітинг проти Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: