Націоналісти влаштували під вікнами Табачника виставу про "кремлівських холуїв"

Під час акції свободівці показали виставу "Малоросійські холуї на килимі в кремлівських карликів", в якій "зіграли" визначні діячі політики та культури.

21 лютого київська організація ВО "Свобода" провела театралізовану акцію з нагоди Дня Рідної мови під стінами Міністерства освіти.

Під час акції свободівці показали виставу "Малоросійські холуї на килимі в кремлівських карликів". У "головних ролях" - активні діячі русифікації України Дмитро Табачник, нардеп Олена Бондаренко та Вадим Колісніченко, а також - Володимир Путін, Кирило Гундяєв та Філіп Кіркоров.

"Ми хочемо показати наш спротив, наше протистояння українофобській політиці, яку проводить режим Януковича, що нищить українську мову, насаджує російську й, фактично, будує в Україні ґундяєвський "русскій мір", - заявили організатори акції.

Як стверджують активісти, українці мають зрозуміти, що "сьогодні влада в Україні є окупаційною адміністрацією Кремля, тому нищення української мови для неї є основою їхньої політики, бо вони взагалі не визнають існування української мови, вважаючи її діалектом чи "нарєчієм", не визнають української Нації і нашого права на незалежне життя у власній державі".

За даними прес-служби, проведення акція перед Міносвіти обумовлено тим, що "цей орган влади під керівництвом одіозного Дмитра Табачника перетворився на штаб русифікації України".

Театралізоване дійство покликане висміяти ту антиукраїнську політику, яку проводить нинішня влада, зокрема у галузі української мови, наголосили свободівці.

"Ці кремлівські холуї мають пам'ятати – для українців вони завжди лишатимуться ворогами і будуть безжально зметені хвилею Української національної революції", - заявив під час акції голова Київської "Свободи" Андрій Іллєнко.

Читайте також:

Письменники: країну роз'єднує не мова, а українофобська політика уряду

Одеським даїшникам роздали підручники з української мови

До річниці інавгурації Януковича готують флешмоб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: