Партія регіонів: росіяни постраждали від Голодомору більше, ніж українці

Губернатор-регіонал вважає своєю головною задачею не вшановувати пам’ять загиблих від голоду, а турбуватись про тих, хто вижив.

Глава Кіровоградської ОДА Сергій Ларін
Прес-служба Партії регіонів
Глава Кіровоградської ОДА Сергій Ларін
Під час Голодомору 1932-33 років населення Росії постраждало значно більше, ніж України. Про це 23 листопада заявив губернатор Кіровоградщини, екс-депутат від Партії регіонів Сергій Ларін.

За словами Ларіна, Голодомор став трагічною сторінкою в історії не лише України, а й інших народів. "Мої батьки також постраждали від Голодомору, коли проживали на території Росії. Вони навіть переїхали в Полтаву: як виявилось, там ситуація була кращою", - розповів губернатор.

Він підкреслив, що влада обов’язково вшанує пам’ять загиблих від голоду, зокрема, покладанням квітів до пам’ятного знака жертвам Голодомору і жалобною церемонією.

"Але від того, чи запалимо ми свічки, чи організуємо ходу, ми не воскресимо загиблих. Наша задача сьогодні - турбуватись про живих, у тому числі про тих, хто вижив після страшного голоду, їхніх дітей, родичів, пенсіонерів", - наголосив Ларін.

Щодо можливості добудови пам’ятника жертвам Голодомору, який почали споруджувати на центральній набережній Кіровограда ще в 2007 році за ініціативи президента Віктора Ющенка, губернатор висловив свою пропозицію.

"Хто хоче добудовувати пам’ятник – виступіть з ініціативою, поставте в кожному магазині скриньку для збору коштів. У нас багато людей, які вважають цю дату однією з головних в країні. Але коли мова йде про те, щоб витратити сотні тисяч чи мільйони коштів на пам’ятник чи спрямувати їх на вирішення соціальних питань, я обиратиму другий варіант", - підкреслив Ларін.

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій.

Читайте також:

Табачник скасував уроки пам’яті про Голодомор у школах

Янукович заборонив нагороджувати Шевченківською премією твори про Голодомор

Влада тисне на відомого історика, який вивчає Голодомор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: