У Партії регіонів вимагають заборонити комуністів

Регіонал Сергій Головатий заявив, що на виборах має бути встановлено такий прохідний бар’єр, який би не дозволив комуністам потрапити в наступний парламент.

Комуністична партія має бути в судовому порядку заборонена в Україні. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Сергій Головатий.

"Компартію потрібно забороняти юридично, в судовому порядку. Якщо на цей момент немає політичної волі, то треба зробити такі умови, щоб вона ніколи більше в парламенті не була", - заявив він в ефірі одного з українських телеканалів.

Головатий також заявив, що поставив би такий відсотковий бар’єр, який би не дозволив Комуністичній партії потрапити в наступний парламент.

"Суто з політичної точки зору, я поставив би той бар’єр, який би відсік Комуністичну партію. Раз і назавжди", - заявив депутат від Партії регіонів.

"Це злочинна організація, яка не розірвала свій легітимний зв’язок із злочинною КПРС і несе відповідальність за всі злочини, вчинені Компартією Сталіна, Хрущова, Брежнєва. Вона мусить зійти з політичної сцени України", - сказав Головатий.

Регіонал виступив проти 100%-вої пропорційної системи виборів і скасування прохідного бар’єру до Верховної ради. "Я проти, щоби не було відсоткового бар’єру для політичних партій. У нас практично партій немає. У нас є політичні проекти, або бізнесові, або фінансово-олігархічні проекти", - зазначив Головатий.

"Оскільки у нас ще слабка демократія, нам потрібний процентний бар’єр, щоб у нас не було 200 партій представлено в парламенті", - переконаний він.

Читайте також:

У ПР попросили не реагувати на червоний прапор "як зграя вовків"

Партія регіонів хоче заборонити "фінансування революцій" з-за кордону

Табачник пояснив, що в Партії регіонів він один вважає журналістів холуями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: