Рекламна агенція "підставила" ПР, вкравши для її агітації символіку ООН

У Черкассах Партія регіонів встановила білборди з текстом "Партія, яка будує!", в центрі яких крупним планом розміщено логотип ООН.

У Черкасах місцева організація Партії регіонів встановила білборди з текстом "Партія, яка будує!", в центрі яких крупним планом розміщено логотип Організації Об'єднаних Націй (ООН) та заклик голосувати.

Про це повідомила прес-служба громадянської мережі ОПОРА.

Використання логотипу ООН у цьому випадку було несанкціонованим. В українському офісі цієї міжнародної організації повідомили, що не давали дозволу на використання символіки, тим більше для політичної партії. "ООН нейтрально ставиться до діяльності будь-яких політичних партій в будь-якій країні, тому ніколи не пішла б на такий крок", – зазначили в українському представництві організації.

Зараз український офіс ООН готує офіційне звернення до Черкаської обласної організації Партії регіонів, де вимагатиме прибрати цю рекламу та надати пояснення щодо інциденту.

Символіка ООН - спеціальне графічне зображення планети - захищена законодавством.

Винним у незаконному використанні символіки ООН виявилося рекламне агентство "Кассіопея стар".

Як повідомила директор агентства Оксана Кравцова, вони вирішили додатково за свої ресурси розробити макети для цієї реклами.

"Площі під рекламу були надані містом. Партія заплатила за чотири офіційних біл-борди: і за розробку макету, і за друк, за все. А ми додатково розробили свій макет і роздрукували декілька постерів від себе. Бо хотіли посприяти партії, бо ми за цю партію. А зробили таку помилку, про яку тепер вся країна знає, – плутано пояснила пані Оксана. – Ми розробляли чотири макети, на одному з яких був некоректний фон. Плакат з цим фоном і пішов помилково у друк. На даний момент вже всі зусилля задіяні, щоб сьогодні за ніч все зняти".

За словами директора рекламного агентства, всього неправильних плакатів роздрукували сім штук. Потім друк нарешті зупинили. Повісити у Черкасах встигли 4 помилкові біл-борди – один навпроти облдержадміністрації.

Читайте також:

Партія регіонів не дозволила комуністам покласти квіти до пам’ятника Леніну

Партія регіонів: нас підтримує вся Галичина

В Донецьку роздають листівки з інструкцією, як правильно обирати Партію регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: