Почалися звільнення авторів Податкового кодексу

Звільнено заступника міністра фінансів України Тетяну Єфименко, яка була однією з розробників Податкового кодексу.

Президент Віктор Янукович звільнив Тетяну Єфименко, яка була однією з розробників Податкового кодексу, з посади заступника міністра фінансів України.

Відповідний указ розміщено на офіційному сайті президента.

Янукович звільнив її у зв'язку з досягненням граничного віку проходження державної служби..

Нагадаємо, президент Віктор Янукович обіцяв наступного тижня ухвалити кадрові рішення щодо деяких посадових осіб, які були відповідальними за розробку Податкового кодексу. Про це він заявив в інтерв'ю одному з українських каналів.

"Скоріше за все на наступному тижні я прийму рішення кадрові щодо деяких чиновників у зв'язку з тим, що у цьому процесі ми побачили людей, які за великим рахунком підходили до цього Податкового кодексу з точки зору власної, а не державної", - зокрема наголосив президент.

Як також зауважив глава держави, "коли чиновник на такому рівні сидить – я скажу, що це небезпечно".

"Я хочу з одного боку висловити обурення тим, що я вимушений був піти на вето завдяки тому, що ці люди - чиновники - які несуть відповідальність за своєчасний і якісний документ, у даному випадку Податковий кодекс, не відпрацювали це питання належним чином", - зазначив глав держави.

"Вони знехтували точкою зору громадянського суспільства, яке вже є досить зрілим у нашій країні. І цей процес, я вважаю, переконав усіх, тому що люди були насторожі; вони дуже уважно стежили за тим, за яким Податковим кодексом буде жити країна", - сказав Янукович.

За словами президента, ситуація навколо процесу підготовки і прийняття Податкового кодексу "була прикладом того, як не можна робити".

"На моє глибоке переконання - цей процес дав нам у черговий раз досвід. Для нас дуже важливо, щоб підтримка суспільства при прийнятті таких документів була закладена в основу прийняття рішення", - підкреслив Янукович.

Відзначимо, що у п'ятницю 3 грудня президент Віктор Янукович підписав прийнятий парламентом 2 грудня Податковий кодекс. 30 листопада президент наклав часткове вето на Податковий кодекс, внісши свої поправки до нього.

Читайте усю хроніку "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу.

Читайте також:

Нові правила для спрощенців: як тепер платити податки

Азаров поскаржився, що його Податковий кодекс "замазали чорною фарбою"

Мітингувальники наполягають, що міліція на Майдані їх била і затримувала

Янукович: намети на Майдані демонтували через "новорічну йолку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: