Попов знайшов спосіб розвантажити Київ від автомобілів

Київ планує збудувати на в'їзді до столиці "перехоплюючі" паркінги, де гості міста зможуть отримувати необхідні послуги.

Київська влада планує будівництво трьох "перехоплюючих" паркінгів на в'їзді до міста, щоб розвантажити від автомобілів центр столиці.

"Ми не можемо заборонити в'їзд транспорту в центр Києва, але створити умови для того, щоб це відбулося, ми можемо", - запевнив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

"Тому в наших планах розвитку Києва, пов'язаних із розробкою нового генерального плану, передбачається, що на в'їздах до міста у нас будуть побудовані "перехоплюючи" паркінги, де одночасно будуть створені великі центри, де людина, яка в'їжджає, може отримати послуги громадського харчування, магазини, відпочинок тощо", - розповів він.

Попов пояснив, що таким чином люди зможуть отримати більшість необхідних їм послуг саме на в'їзді до міста. Або залишити своє авто і поїхати громадським транспортом, наприклад, метрополітеном.

"Така концепція у нас розроблена, і ми зараз шукаємо партнерів для реалізації таких проектів", - зауважив глава КМДА.

Він уточнив, що три таких паркінги планується побудувати на в'їзді до міста з Борисполя, із заходу і з півдня (з Одеського напрямку).

Нагадаємо, раніше прем'єр Микола Азаров пообіцяв ліквідувати затори у Києві до Євро-2012. "Я поставив конкретне запитання: чи можна за рахунок телекомунікаційних інтелектуальних систем управління дорожнім рухом до Євро-2012, скажімо, зменшити кількість заторів у Києві на 20%? Відповідь: можна", - сказав прем'єр.

Читайте також:

Складено топ-9 вузьких місць на дорогах Києва у ранкову "годину пік"

Кортеж Азарова об'їжджає затори по зустрічній смузі

Віце-прем'єр Клюєв вишпетив київську владу, простоявши 1,5 години в заторі

Київ розраховує на 80 мільярдів євро інвестицій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: