Рекордна кількість українців поїхала в Ізраїль на Великодень

Після відміни віз між Україною та Ізраїлем, українці масово відправляються до Єрусалиму.

У зв'язку з відміною віз між Україною та Ізраїлем, рекордна кількість українців на Великдень потрапила туди. 90 відсотків туристів подалися до Єрусалима через велику кількість святинь.

Однак, влада Ізраїлю сподівається стати альтернативою Єгипту та Туреччині, а тому зацікавлена у туристах.

Такого потоку українців до Ізраїлю не очікували найбільш позитивно налаштовані політики. Проте, коли Ізраїльська влада приймала рішення про відміну віз тут побоювалися незаконної міграції з України.

За словами голови парламентської коаліції Ізраїля Заєва Єлькіна, практично усі країни СНД поставили перед Ізраїлем питання про відміну віз. Але насьогодні жодна з країн не розглядається для відміни візового режиму. Бо Ізраїлю нині треба по максимуму захопити українських туристів.

Щороку Ізраїль відвідує 70 тисяч українців. А вже за рік безвізового режиму тут розраховують на 200 тисяч українських гостей.

Нині тижневий відпочинок на ізраїльському курорті коштує близько тисячі доларів. Але тут готові навіть переглянути ціну туру.

Відзначимо, 100 тисяч туристів дає в Ізраїлі 4 тисячі нових робочих місць. А українські туристи своїм безпроблемним перетином кордону можуть вийти на третє місце після американців і росіян.

Нагадаємо, угода між Україною та Ізраїлем про скасування візового режиму для короткострокових поїздок громадян набула чинності 9 лютого.

Читайте також:

Ізраїльського рабина арештували за сексуальні домагання під час польоту

Ізраїль буде позбавляти громадянства терористів і шпигунів

Відсьогодні українці їздитимуть до Ізраїлю без віз

ВідеоУкраїнці масово поїхали на Великдень до Ізраїлю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: