СБУ обшукує компанію, що пов'язана з Шуфричем

Обшуки і вилучення документів в офісі компанії, який розташований на Подолі в Києві, проводить СБУ на підставі "забезпечення контррозвідувальної діяльності".

В офісі ЗАТ "Нафтогазвидобування", яке є одним з лідерів видобутку природного газу в Україні, і яку пов'язують з Нестором Шуфричем, з понеділка, 11 жовтня, йде обшук і вилучення документів СБУ.

Про це повідомляють джерела "Дзеркала тижня".

За даними джерел "Дзеркала тижня", обшуки і вилучення документів в офісі компанії, який розташований на Подолі в Києві, проводить Служба безпеки України на підставі "забезпечення контррозвідувальної діяльності".

Компанія "Нафтогазвидобування" займається видобутком нафти і газу. Вона володіє вісьмома свердловинами в Україні, серед яких одна із найглибших у Європі експериментальних свердловин (6 км.).

У 2002 році частину "Нафтогазвидобування" придбав народний депутат Нестор Шуфрич, зосередивши в своїх руках більше ніж 50% акцій компанії.

У 2005 році він продав їх іншим особам. За даними "ДТ", Нестор Шуфрич пішов на такий крок з метою захисту свого бізнесу від політичних опонентів. При цьому він зберіг за собою 10-річний опціон на викуп акцій.

Як повідомили джерела, після перемоги на президентських виборах Віктора Януковича Нестор Шуфрич розпочав процедуру відновлення своїх прав щодо "Нафтогазвидобування".

Саме з цим джерела пов'язують факт обшуків та вилучення документів в офісі компанії. Менеджмент "Нафтогазвидобування" відмовився коментувати ситуацію, що склалася.

У свою чергу Нестор Шуфрич заявив, що коментує лише питання, які пов'язані з його політичною діяльністю.

Читайте також:

У кулуарах Шуфричу пророкують крісло мера Одеси

Президент "Київміськбуду" пішов у відпустку після обшуку СБУ

СБУ обшукала Київський центр зайнятості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: