США звинуватили Україну в утисках геїв

Держсекретар США Клінтон заявила про тотальну корупцію, тортури та дискримінацію жінок в Україні.

Державний секретар США Хілларі Клінтон в своїй щорічній доповіді Конгресу відзначила численні порушення прав людини в Україні, зокрема утиски геїв.

У доповіді наголошується, що порушення прав людини в Україні включають: серйозні зловживання міліції, биття, тортури затриманих і ув'язнених; суворі умови утримання у в'язницях і слідчих ізоляторах; необгрунтоване довільне і тривале досудове затримання; неефективна і корумпована судова система.

У владі і в суспільстві дуже поширена корупція, стверджують автори звіту.

Засвідчено насильство і дискримінацію відносно жінок, дітей. Серйозною проблемою залишаються переміщені особи, і були повідомлення про утиски гей-спільнот. Робітники все ще стикаються з обмеженнями на створення профспілок і вступ в них, і на колективні угоди, йдеться в доповіді.

В той же час 15 грудня 2009 року Верховна рада не змогла прийняти в цілому ухвалу "Про щорічну доповідь уповноваженого Верховної ради з прав людини про стан дотримання і захисту прав і свобод людини в Україні". Законопроектом пропонувалося взяти до відома щорічну доповідь уповноваженого ВР з прав людини і рекомендувати органам державної влади і місцевого самоврядування розглянути висновки і рекомендації, направлені на поліпшення стану забезпечення прав і свобод людини в Україні.

Нагадаємо, раніше представники гей-руху України звернулися до президента Віктора Януковича з проханням забезпечити громадянську рівність для сексуальних меншин.

У відкритому зверненні представників 25 молодіжних, правозахисних, гей-лесбійських, благодійних організацій наголошено, що Янукович став "першим українським політиком, який висунув законодавчі ініціативи з забезпечення цивільної рівності геїв і лесбіянок".

Читайте також:

Британський посол назвав Україну флагманом демократії

Українські геї звернулися до Януковича по допомогу

На Прикарпатті навесні пройде гей-парад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: