Студентки журфаку підготували Путіну календар з провокаційними питаннями

Альтернативний еротичному каледарю підготувати дівчата факультету журналістики МДУ ім. Ломоносова, щоб відстояти "чесне ім’я факультету".

Альтернативний календар для Путіна_6
liz-anderson.livejournal.com
Студентки журфаку МДУ підготували альтернативний календар до дня народження Володимира Путіна у відповідь на еротичний календар, опублікований напередодні його 58-річчя.

Про це у своєму блозі повідомляє одна з учасниць проекту, жж-юзер liz-anderson.

На фотографіях у дівчат заклеєні скотчем роти, а поряд написано питання, яке кожна з них хотіла би задати прем'єр-міністру Росії. Серед питань такі як: "Хто вбив Анну Політковську?", "Коли звільнять Ходорковського?" і "Як інфляція вплине на хабарі?".

"Після виходу вчорашнього календаря... компанія дівчат з журфаку МДУ ім. Ломоносова не могла не підготувати свою відповідь. У нас накопичилося кілька питань... Ми поставили їх. Календар раджу роздрукувати і повісити на стіну. Чесне ім'я Факультету ми ганьбити не дамо ", - йдеться у пості.

Нагадаємо, про випуск в подарунок Путіну еротичного календаря на 2011 рік 6 жовтня написала у своєму "живому журналі" прес-секретар руху "Наші" Христина Потупчик.

На сторінках календаря, випущеного тиражем 50 тисяч примірників, студентки журфаку МДУ в провокуючих позах звертаються до прем'єра з привітаннями. Серед підписів до фотографій наступні: "Усім би такого чоловіка", "Як щодо третього разу?", "Ліси загасили, а я все ще горю!".

Декан факультету журналістики МДУ Олена Вартанова засудила вчинок студенток, назвавши його некоректним. При цьому вона наголосила, що не бачить в діях дівчат нічого незаконного.

Читайте також:

Путін відзначає 58-й день народження

Декан МДУ висварила студенток за еротичний календар для Путіна

Студентки Московського університету оголилися для Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: