"Свобода": бюджет 2011 року - це бюджет тоталітарної країни

"Свободівці" заявили, що влада підготувала бюджет тоталітарної країни, який приймався без належного розгляду поправок, а макроекономічні прогнози є нереальними.

Влада підготувала непрофесійний бюджет тоталітарної країни. Про це заявили в ВО "Свободі".

Бюджет приймався у Верховній раді без належного розгляду поправок, макроекономічні прогнози є нереальними, наголошується в документі.

"Моделюючи економічні тенденції 2011 року, уряд спробував поєднати суворі вимоги МФВ зі своїми оптимістичними бажаннями. По суті уряд рахує, скільки він хоче витратити і вже під це підганяє макропоказники замість того, щоби намагатися спрогнозувати якомога точніші макропоказники, на їхній основі зробити консервативні прогнози доходів бюджету, й вже ці прогнозовані доходи розписувати на видатки", - наголосили свободівці.

За їх словами, у бюджеті передбачене різке збільшення фінансування силових структур – СБУ на 20%, а МВС – на майже 2 млрд.

"Тим чином міліція майже прирівнюється в потребах росту до національної армії, що дає чіткий сигнал того, які оборонні пріоритети у діючої влади... ВО "Свобода" вже неодноразово звертала увагу на те, що в Україні останнім часом формується поліцейська держава, й цей проект бюджету лише надає нам чіткі фінансові докази цієї політики", - наголосили в "Свободі".

"Свободівці" також роблять акцент на те, що фінансування ДУС збільшилося більше, ніж на 383 мільйона гривень у порівнянні з 2010 роком. На 45% збільшується фінансування діяльності Адміністрації президента, на 200 млн. грн. збільшуються витрати на медичне обслуговування чиновників, а транспортне обслуговування можновладців потягне 180 млн. (на 60 млн. більше, ніж цьогоріч).

"І це при тому, що на розвиток української мови у бюджеті на наступний рік передбачено в понад сорок разів менше, ніж на оздоровлення можновладців, а фінансування освіти планується зменшити на 1,5 млрд., і лише 64 млн. відправити на її модернізацію. Серйозно урізано фінансування спорту, охорони здоров'я. Фінансування книговидавництва зрізано з 33 млн. грн. до 20 млн.", - наголосили в "Свободі".

У "Свободі" також зазначають, що у бюджеті закладено 91,6 мільярда гривень держзапозичень, з якої тільки 3 мільярди буде спрямовано на розвиток. "Решта ж 88 млрд. – це банальне "проїдання".

Як повідомлялося раніше,  Віктор Янукович підпише Державний бюджет на 2011 рік до кінця тижня.

Читайте також:

Янукович пообіцяв бюджет до кінця тижня

Томенко: під час планування бюджету влада думала про "русскій мір"

Бюджет-2011: зростуть акцизи на алкоголь і сигарети

Лікування одного міністра коштує, як лікування 4 тисяч українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: