Тимошенко назвала резолюцію ПАРЄ заслугою опозиції

Тимошенко вважає, що в Європи вичерпався запас терпіння до нової української влади і в Януковича дуже мало часу, щоб виконати рекомендації ПАРЄ.

У чинної влади залишається дуже мало часу, щоб виконати рекомендації Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в Рівненській області, повідомляє її персональний сайт.

"Цей такий карт-бланш, певна часова фора, щоб вони показали, де вони ті реформи будуть робити, як вони будуть країну будувати, що вони будуть в якості стандартів пропонувати", - сказала вона.

Лідер "Батьківщини" вважає, що європейська спільнота вичікувала перші місяці перебування при владі Януковича, та на початку розцінювала стабільність після президентських виборів як один з головних елементів успішного розвитку України.

"Зараз закінчилася ця риторика. Вони зрозуміли, що реформи симулюються, що нова українська влада дипломатичної мови не розуміє, і з ними потрібно говорити мовою, які вони так чи інакше можуть осягнути. Їм потрібно говорити прямо", - сказала вона

Тимошенко зазначила, що "за допомогою всіх представників Ради Європи, які працювали в Україні і представників опозиції все-таки змогли в ПАРЄ прийняти резолюцію, яка адекватно відображає те, що відбувається в Україні - жорсткими та чіткими словами".

Тимошенко впевнена, що через короткий час за втілення всіх зауважень та пропозицій "владі доведеться відповідати".

"І потім буде наступний крок. Тому що кредити, які даються владі, даються за умови, що буде розбудовуватися демократичне, вільне, чесне суспільство з ринковою соціально-орієнтованою економікою. Але якщо буде так, як сьогодні, то вони просто позбавляться такого джерела фінансів", - наголосила вона.

Як відомо, 5 жовтня ПАРЄ було ухвалено резолюцію "Функціонування демократичних інституцій в Україні".

Читайте також:

МЗС: Україна не просто врахує, але й виконає рекомендації ПАРЄ

ПАРЄ підтримала резолюцію щодо демократії в Україні

ПР: риторика заяв європейців збігається з гаслами Тимошенко

Європа сумнівається в законності місцевих виборів в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: