У Чорнобилі на працівників напали вовки

Уперше небезпечний звір потрапляє безпосередньо на промисловий майданчик.

На колишній ЧАЕС на працівників чатує радіація та вовки. З неофіційних джерел журналістам ТСН стало відомо - на території АЕС працівникам категорично заборонили виходити на вулицю. Усі пересування - дозволені тільки на службовому транспорті. На Чорнобильську станцію - напали дикі скажені вовки. Уже є перші постраждалі.

На промисловому майданчику біля санпропускника на Чорнобильську станцію, де перевдягається персонал, щоб потрапити на роботу, люди у паніці ховаються в невеликій підсобці. У суботу, 29 серпня, на працівників чорнобильської станції напав скажений вовк.

Вовки й кабани в чорнобильській зоні – настрашніші мешканці. Їх часто можна побачити в покинутих селах, однак – уперше небезпечний звір потрапляє безпосередньо на промисловий майданчик. Та й ще – нападає на людей.
Результат сутички зі скаженим звіром – шестеро людей у лікарні. Це надзвичайна подія для всієї області.

За словами завідувача хірургічним відділенням славутицької медико-санітарної частини №5 Вадима Успенського, якщо вчасно не розпочати лікування, або взагалі не почати, то постраждалий помирає.

У Міністерстві з надзвичайних ситуацій аж до обіду - інформацію не коментували. Урешті визнали - проблема диких тварин на чорнобильській станції є, і вже сьогодні - її почали вирішувати.

31 серпня увечері з чорнобильської станції прийшла ще одна термінова новина. На території помітили чергового вовка - персоналу заборонили виходити на вулицю. Пересуватися територією дозволили тільки на автобусах і автомобілях.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН:

Читайте також:

Чорнобиль стане екологічно безпечним за 55 років

Литвин пропонує звозити в Чорнобиль відходи з усієї України

Чорнобиль — сумний бренд України?

ВідеоВовки на ЧАЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: