У Києві з гуртожитку виганяють майже тридцять сімей

У людей залишився місяць, щоб підшукати інше житло.

У столиці майже тридцять сімей нещодавно отримали повідомлення - хто не працює в державній компанії Мостобуд, має негайно покинути свої квартири. Люди не можуть повірити, що скоро опиняться на вулиці.

Мешканці будинку на вулиці Боренбойма не йдуть на роботу. Сім'я Кисляків виселення чекає вдома. Жінка розповідає, ще в 17 почала працювати в Мостобуді арматурницею. Тоді й поселилася в маленькій кімнаті в гуртожитку. Утім, кілька років тому з роботи довелося піти. Тепер із двома дітьми її попросили на вихід.

Показуючи рішення суду, державні виконавці разом із міліцією намагалися пройти до помешкання, але люди не пропустили.

Представники компанії пояснюють, нікого не виганяють. Виконавча служба це робить за рішенням суду. Мостобуду ці будинки віддала КМДА без права передачі іншим особам. Тому й реєструвати місце в гуртожитку не можна. І будинки ці за статусом - не гуртожитки - а маневровий фонд.

"Люди апелюють змінами в законодавстві - у мене розпорядження від 12 грудня. Цей проблемний будинок належить до маневрового фонду - це тимчасове житло", - заявив представник компанії.

Оскільки, все законно, людям відтермінували дату виїзду із квартир на місяць та порадили оскаржувати рішення суду.

Нагадаємо, на початку вересня Верховна Рада дозволила 4 мільйонам українців приватизувати своє житло у гуртожитках. 1 вересня закінчилась дія мораторію на відчуження гуртожитків, і балансоутримувачі отримали право виселяти мешканців без рішень суду та приватизувати це житло.

Президент України Віктор Янукович підписав закон "Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків".

Читайте також:

Янукович дав "зелене світло" приватизації гуртожитків

Українцям дозволили приватизовувати гуртожитки

Єдиний в Україні гуртожиток для інвалідів опинився під загрозою зникнення

ВідеоПраво на гуртожиток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: