У покинутому зоопарку в Сєвєродонецьку гинуть екзотичні тварини

У покинутому пересувному зоопарку на околиці Сєвєродонецька в жахливому стані утримуються білий ведмідь, лев, верблюд, лами, мавпи та екзотичні птахи.

На околиці міста Сєвєродонецьк Луганської області екологи виявили покинутий пересувний зоопарк "Мауглі", в якому від голоду, морозу та хвороб помирають тварини.

За даними Національного екологічного центру, у цьому зоопарку утримуються білий ведмідь, лев, верблюд, лами, мавпи та екзотичні птахи.

Лев уже не може піднятися на задні ноги, у нього відморожений хвіст та ніс і остання стадія дистрофії, у верблюда в крові копита. У тварин немає сіна для підстілок, вони вже декілька тижнів лежать на своїх екскрементах. Звірі постійно сидять в тісних клітках і не мають можливості повноцінно рухатися.

Протягом останнього тижня тварин підгодовують місцеві жителі, студенти та небайдужі люди, але тваринам потрібна негайна медична допомога та зміна умов утримання.

Захисники тварин звернулися до всіх по допомогу, а також закликали владу та національні зоопарки негайно вилучити тварин, надати їм термінову медичну допомогу та створити належні умови утримання.

Зоопарк належить приватному підприємцю, який мешкає у місті Стаханов Луганської області. Його охороняють два сторожа.

Активісти природоохоронних організацій вимагають від компетентних органів порушити кримінальну справу за фактом жорстокого поводження з тваринами.

Водночас регіональні ЗМІ пишуть, що звірі утримуються у досить - як для пересувних зоопарків - комфортних умовах. Зокрема, тварини забезпечені їжею - сіном та м'ясом, виглядають номрально. Хворіє лише лев.

Читайте також:

Бездомні собаки напали на зоопарк у Софії і загризли 13 рідкісних тварин

У зоопарку Луцька через морози загинули п'ять тварин

Міжнародні захисники тварин стверджують, що у Київському зоопарку морять тварин

Тимошенко віддала свою тигрицю в зоопарк, де отруїли 10 тварин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: