У Севастополі водіям маршруток введуть дрес-код

У Севастополі для водіїв маршруток планують ввести дресс-код та навчити етикету.

Серед перевізників потрібно оголосити конкурс за право називатися колективом високої культури обслуговування, заявив перший заступник голови Севастопольської міськдержадміністрації Сергій Савенков.

"Такий конкурс повинен стосуватися не тільки підвищення рівня культури обслуговування севастопольців, а в цілому поведінки водіїв маршруток на дорогах, що буде сприяти безпеці тих же пасажирів", - сказав Савенков, пише газета "Сегодня".

Перший заступник вважає, що "з метою поліпшення обслуговування городян на транспорті, керівники підприємств, що займаються перевезенням людей, повинні подумати і над тим, який одяг має бути у водіїв, і про отримання водіями необхідних знань про правила хорошого тону".

"Зберіться, вирішите, яким має бути одяг у водіїв, треба також розробити рекомендації щодо того, як повинен вести себе водій з пасажирами, як виходити з конфліктної ситуації. Можливо, взагалі потрібно організувати навчання водіїв, тренінг", - сказав Савенков перевізникам.

Він також вважає, що всі ці заходи будуть позитивно сприйняті городянами. "Треба добитися того, щоб у людей піднімався настрій тоді, коли вони їдуть на роботу і коли повертаються, тоді і ставлення цих людей до водіїв буде відповідним", - зазначив Савенков.

Крім того, перший заступник градоначальника висловив упевненість, що вирішенню завдань з поліпшення якості обслуговування пасажирів буде також сприяти днями створена громадська організація "Група об'єднаних транспортних компаній Севастополя", в яку увійшло 95 відсотків перевізників.

Читайте також:

В Україні ліквідують усі маршрутки

Київським чиновникам заборонили "дратувати людей" діамантами

Проїзд в Києві подорожчає до 2,45 грн

Метро на Троєщину поїде через 4 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: