Восьма сесія Ради відкрилася промовою Януковича

1 лютого відбулося урочисте відкриття VIII сесії Верховної ради VI скликання. До парламенту приїхали Віктор Янукович і Микола Азаров.

1 лютого відбулося урочисте відкриття VIII сесії Верховної ради VI скликання, яка триватиме до липня 2011 року.

На відкриття сесії до парламенту прибув президент Віктор Янукович, прем'єр Микола Азаров та інші члени уряду.

Після того, як депутати прослухали Гімн України, який за традицією виконав Національний академічний народний хор імені Верьовки, Янукович почав виголошувати промову з трибуни ВР. 

Президент закликав "перегорнути сторінку протистояння" і вирішити "проблеми, що не мають партійності" - бідності, безробіття, неефективної економіки.

Потім узяв слово спікер Ради Володимир Литвин. Він наголосив, що присутність глави держави і членів уряду на відкритті сесії - це "нетрадиційне засвідчення початку нового політичного сезону України", оскільки, на його думку, свідчить про єднання усією української влади, яка усвідомлює спільну відповідальність за майбутнє України. Литвин нагадав, що цього року 20-річчя суверенної української держави, і ця дата є "переломним часом" для країни.

Як раніше повідомлялося, протягом цієї сесії депутати планують ухвалити низку ключових для країни рішень. Серед них - внесення змін до Конституції щодо термінів виборів, ухвалення антикорупційних законів, Виборчого, Житлового і Трудового кодексів, а також впровадження Пенсійної реформи.

Читайте також:

Старт VIII сесії Ради: що депутати планують ухвалити до липня 2011 року

Українські підприємці поновлюють масові протести

Партія регіонів перепише Конституцію до кінця тижня

ВідеоВосьма сесія Ради відкрилася промовою Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: