Янукович хоче в космос разом з казахами

Голова української держави зазначив, що "потрібно відновити цілий ряд спільних фундаментальних досліджень у космічній сфері, і, очевидно, використовувати спільні можливості.

Україна зацікавлена у створенні спільних українсько-казахських підприємств з виробництва літаків. Про це заявив президент Віктор Янукович на зустрічі з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим у вівторок у Києві.

"Ми дуже хотіли б, щоб ми з вами знайшли спільне рішення щодо створення спільного підприємства з виробництва сучасних літальних апаратів, як пасажирських, так і транспортних", - сказав він.

Також президент вважає за доцільне відновлення низки спільних з Казахстаном досліджень у космічній сфері та бачить для цього певні можливості.

"Думаю, нам потрібно відновити цілий ряд спільних фундаментальних досліджень у космічній сфері, і, очевидно, використовувати наші спільні можливості. Ми будемо пропонувати вам попрацювати в цьому плані", - сказав Янукович.

За його словами, останнім часом товарообіг між двома країнами значно зменшився. "Той потенціал, який існує між нашими країнами, сьогодні далеко не реалізований. Є величезні можливості", - зазначив український президент.

Особливу увагу Янукович звернув на перспективи співробітництва в сфері будівництва транспортних коридорів.

"Ми з вами можемо створити програму - для нас дуже важливим партнером є ще й Росія - і це проект може об'єднати Європу і Азію", - підкреслив він.

У ході бесіди Янукович також згадав про пропозицію казахської сторони щодо об'єднання водних транспортних шляхів між Каспійським і Чорним морями.

"Це дуже цікавий проект, і, звичайно, він має майбутнє", - упевнений він.

Як повідомлялося, у вівторок 14 вересня до Києва з дводенним візитом прибув президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв.

Читайте також:

Янукович хоче добувати в Казахстані нафту і газ

Назарбаєв прибув до України

В Україну прибуває президент Казахстану

ВідеоЯнукович хоче в космос разом з казахами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: