Янукович пригрозив міністру фінансів: я вже підняв над Вами сокиру

Президент вимагає в глави Мініфіну взяти під опіку програму з будівництва військових кораблів "враховуючи що я сокиру вже підняв над Вами".

Президент Віктор Янукович пригрозив міністру фінансів Федору Ярошенку в ході розширеного засідання Регіонального комітету економічних реформ, яке відбулося під час офіційного візиту глави держави в Миколаїв.

На засіданні обговорювалося будівництво в Миколаєві корабля класу "корвет" для Військово-морських сил України. Глава держави висловив сподівання, що закладений сьогодні корабель буде зданий в експлуатацію в 2014-2015 році.

"Що стосується "корвета", то ми домовилися. Я не хочу багато говорити на цю тему. Тут присутні і представники Мінекономіки і Мінфіну. Федір Олексійович (Ярошенко - ред.), враховуючи що я сокиру вже підняв над Вами, думайте весь час, щоб я її не опустив", - звернувся президент до міністра.

"Я серйозно Вам кажу. Тому такі програми беріть під свою власну опіку... На крок тільки Ви відійдете, вважайте, що Ви зробили помилку, яку виправлятимуть інші", - сказав президент.

Він нагадав, що до 2021 року має бути завершено виробництво серії кораблів класу “корвет”, яке відбувається зараз на Чорноморському суднобудівному заводі у Миколаєві.

"Те рішення, яке було по програмі "корвет", вже в дії. У цьому році - це тільки перший крок. Фактично до 2021 року ми повинні завершити цю програму і побудувати чотири таких воєнних судна", – сказав президент.

Як відомо, президент Віктор Янукович вимагає від прем’єра Миколи Азарова усувати від реформаторської роботи тих людей, які не хочуть чи не можуть ефективно її виконувати.

17 травня президент звільнив з посади глави Мінздоров’я Іллю Ємця.

Читайте також:

Почався відбір до "Нової еліти" Януковича

Янукович запланував витягти Україну з "історичної ями"

Янукович пригрозив чиновникам "кадровою трагедією" за приховування публічної інформації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: