Янукович створив комісію зі зміцнення демократії

Президент Віктор Янукович підписав указ про створення комісії зі зміцнення демократії в Україні. Головою він призначив регіонала Сергія Головатого.

Президент Віктор Янукович створив комісію зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права.

Відповідний указ президента № 1015/2010 5 листопада було опубліковано на сайті глави держави.

Головою комісії Янукович призначив народного депутата від Партії регіонів Сергія Головатого ("за згодою", зазначено в указі). Голова має у місячний строк подати президенту пропозиції щодо персонального складу комісії.

Як йдеться у документі, комісію створено "з метою об'єднання зусиль органів державної влади, політичних партій, громадських організацій, інших інститутів громадянського суспільства у справі зміцнення демократії та утвердження верховенства права".

Нагадаємо, 20 жовтня Європарламент обговорив ситуацію в Україні і висловив стурбованість у зв'язку з повідомленнями про згортання демократії в Україні, обмеження фундаментальних прав і, зокрема прав на свободу слова, свободу ЗМІ і свободу зборів.

Новий виток заяв про утиски викликало проведення 31 жовтня виборів до місцевих органів влади. Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ Кетрін Ештон висловила стурбованість повідомленнями про порушення під час голосування і наголосила, що це "підриває довіру громадськості до виборчого процесу й у подальше зміцнення демократії в Україні".

Читайте також:

Герман про вибори: в Україні демократія "з особливостями"

Янукович визнав, що вибори пройшли з недоліками

Євросоюз стурбований порушеннями на виборах в Україні

ЄС вибачить Україні все, крім утисків демократії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: