Японська влада провела власне розслідування щодо Тимошенко

Японська влада, яка провела власне розслідування використання коштів, виділених Україні в рамках Кіотського протоколу, не знайшла вини Тимошенко.

Японська влада провела власне розслідування використання коштів урядом Юлії Тимошенко, виділених Україні в рамках Кіотського протоколу. Про це пише італійська газета Il Legno Storto, повідомили в БЮТ.

За даними видання, розслідування показало, що 319, 9 млн євро "були використані за цільовим призначенням, а зовсім не для світських виходів, як це стверджують президент Віктор Янукович і прем'єр Микола Азаров, зазначили в БЮТ.

"Це доказ не припав до смаку слідчій комісії, яка перебувала в смутному настрої вже на самому початку допиту Тимошенко", - цитує БЮТ статтю Il Legno Storto.

У матеріалі також наголошується, що Тимошенко можуть не дозволити відвідати в Брюсселі конгрес Європейської народної партії.

"Звинувачена у використанні кіотських фондів для виплати пенсій у момент кризи і для некоректної придбання 27 машин швидкої допомоги, Юлія Тимошенко отримала відмову в праві на виїзд з країни. Щодня вона змушена приходити до прокуратури, щоб поставити свій підпис", - цитує Il Legno Storto прес-служба БЮТ.

"Душа Помаранчевої революції має вивчити 17 томів звинувачень на свою адресу", - йдеться в статті.

Нагадаємо, Тимошенко пред'явлено звинувачення у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки).

Звинувачення стосується нецільового використання 180 млн і 200 млн євро, отриманих за Кіотським протоколом, а також інших збитків державі.

Екс-прем'єру вже надали для ознайомлення матеріали кримінальної справи. Слідчі встановили графік, згідно з яким Тимошенко повинна щодня з 09:00 до 18:00 знайомитися з матеріалами кримінальної справи.

Читайте також:

Азаров запевнив, що Тимошенко витрачала кіотські гроші не на пенсії

ГПУ змусить Тимошенко ходити на допити попри "примхи і забаганки"

Тимошенко попросила Генпрокуратуру перенести її допит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: