Керівника "Укртранснафти" на посаді поновив "Нафтогаз"

За словами представників Олександра Лазорка, на посаді його поновив "Нафтогаз",і він претендує на неї законно.

Представники колишнього заступника голови правління ВАТ "Укртранснафта" Олександра Лазорка, що прийшли до офісу компанії, посилаються на рішення наглядової ради, підписане головою НАК "Нафтогаз України" Олегом Дубиною.

Представники Лазорка також заявили, що він був звільнений з посади заступника голови правління ВАТ "Укртранснафта" заднім числом.

Згідно з протоколом засідання Наглядової ради ВАТ "Укртранснафта" від 10 червня, усі присутні члени наглядової ради на чолі з головою Олегом Дубиною одноголосно проголосували за усунення від виконання обов'язків голови правління Ігоря Кирюшина.

"Для здійснення аналізу дій Голови правління ВАТ "Укртранснафта" Кирюшина І.В. щодо дотримання виконавської дисципліни провести службове розслідування. На період проведення службового розслідування усунути Кирюшина І.В. від виконання обов'язків голови правління ВАТ "Укртранснафта" На період проведення службового розслідування щодо Кирюшина І.В. призначити 17.06.09 тимчасово виконуючим обов'язки Голови правління ВАТ "Укртранснафта" Лазорка Олександра Івановича - заступника Голови правління "Укртранснафта", - говориться у документі.

"Лазорко мав бути ознайомлений з наказом про своє звільнення, але цього не відбулося. Більш того, він ходив на роботу. А Кирюшин останніми днями знаходився на лікарняному, але теж ходив на роботу і проводив навіть спільні наради, на яких був і Лазорко", - заявили представники Лазорка.

Нагадаємо, Ігор Лазорко прийшов до офісу "Укртранснафти" з вимогою поновити його на посаді в. о. голови компанії.

Читайте також:

Київ обіцяє розрахуватися з "Нафтогазом" наступного тижня

Україна має заплатити за газ у червні 250 мільйонів гривень

Тимошенко зібралася вибивати з губернаторів борги перед "Нафтогазом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: