Батько Джексона подає до суду на особистого лікаря співака

Батько короля поп-музики Джо Джексон сповістив адвокатів кардіолога Конрада Мюррея про намір подати на нього до суду протягом 90 днів.

Батько Майкла Джексона Джо Джексон подає до суду на лікаря Конрада Мюррея, звинувачуючи його у вбивстві короля поп-музики.

За словами Браяна Оксмана, адвоката Джо Джексона, кардіолог протягом шести тижнів ввів в організм співака стільки сильнодіючого препарату Пропофол, що фактично прирік 50-річного виконавця на клінічну смерть.

Юрист заявив, що дії лікаря рівносильні тяжкому вбивству другого ступеня.

Він порівняв дії Мюррея з грою в російську рулетку: за його словами, давати Пропофол кожну ніч протягом шести тижнів - це все одно, що стріляти в скроню з пістолета "з шістьма патронами в шестизарядну барабані".

Джо Джексон сповістив адвокатів кардіолога про намір подати на нього до суду протягом 90 днів.

Закони штату Каліфорнія вимагають вирішувати претензії сторін не пізніше одного року з моменту смерті людини і повідомляти потенційного відповідача за 90 днів до настання цього терміну.

Позовні заяви до суду зазвичай подаються з метою домогтися грошової компенсації за різного виду збитки. Оксман не уточнив, чи хоче Джо Джексон отримати з лікаря компенсацію за смерть сина.

Читайте також:

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

Лікар Джексона не визнав себе винним, його звільнили під заставу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: