Швейцарія вирішить долю Романа Поланскі у січні

Рішення про екстрадицію Романа Поланскі буде прийнято на початку наступного року. Швейцарській владі потрібен час, щоб вивчити справу.

Швейцарська влада озвучить своє рішення за запитом США про екстрадицію знаменитого режисера Романа Поланскі на початку січня 2010 року.

"Рішення про екстрадицію Романа Поланскі буде прийнято на початку майбутнього року", - повідомив представник міністерства юстиції країни Фолько Галлі.

"Запит США про екстрадицію дуже докладний, також як і зауваження адвокатів (режисера), потрібен час, щоб все це розглянути", - наводить слова Галлі.

Нагадаємо, що 76-річного Романа Поланскі було заарештовано 26 вересня 2009 у Швейцарії. Підставою для арешту став ордер, виданий американською владою у 1978 році - в 1977 році режисера визнали винним в інтимному зв'язку з 13-річною американкою Самантою Геймер.

25 листопада 2009 Швейцарський суд погодився звільнити Поланскі під заставу в 4,5 млн дол і помістити його під домашній арешт у будинок у Гштааді, що йому належить.

3 грудня швейцарська влада з метою безпеки перевела Романа Поланскі з в'язниці в Цюріху у "неназване місце". Даний захід необхідний, на думку влади, перш за все, для забезпечення безпеки і з метою "особистого захисту" 76-річного режисера.

Читайте також:

У США слухання з питання закриття справи Поланскі відбулися безрезультатно

Поланскі прибув у свій маєток під домашній арешт

Швейцарський суд звільнив Поланські під заставу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: